Ostaa B32926C3475M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 305V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.634" L x 0.709" W (41.50mm x 18.00mm) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, B32926 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-1894 B32926C3475M000 B32926C3475MN1 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32926C3475M |
| Lead Spacing: | 1.476" (37.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.280" (32.50mm) |
| ominaisuudet: | X2 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7µF ±20% Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| Kuvaus: | CAP FILM 4.7UF 20% 305VAC RADIAL |
| kapasitanssi: | 4.7µF |