Ostaa B32932A3154K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 305V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, B32932 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-4350 B32932A3154K000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32932A3154K |
| Lead Spacing: | 0.591" (15.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| ominaisuudet: | X2 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 0.15µF ±10% Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD |
| kapasitanssi: | 0.15µF |