Ostaa B37981F1222K051 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | - |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |
| Sarja: | B37981F |
| Arvioinnit: | AEC-Q200 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-3328-2 B37981F1222K 51 B37981F1222K51 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B37981F1222K051 |
| Lead Style: | Formed Leads |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Kuvaus: | CAP CER 2200PF 100V X7R RADIAL |
| kapasitanssi: | 2200pF |