Ostaa B41022A4475M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Sarja: | B41022 |
| ripple Current: | 20mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41022A4475M000 |
| Valmistajan osanumero: | B41022A4475M |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.059" (1.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 4.7µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitanssi: | 4.7µF |