Ostaa B41043A4567M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 16V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | B41043 |
| ripple Current: | 616mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41043A4567M000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41043A4567M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | 70 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.846" (21.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 560µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 560UF 20% 16V RADIAL |
| kapasitanssi: | 560µF |