Ostaa B41505A9228M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Sarja: | B41505 |
| ripple Current: | 2.3A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Muut nimet: | 495-6194 B41505A9228M-ND B41505A9228M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 19 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B41505A9228M |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 60 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2200µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 56 mOhm 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 56 mOhm |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP |
| kapasitanssi: | 2200µF |