Ostaa B41689K7148Q001 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 40V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm) |
| Sarja: | B41689 |
| ripple Current: | 7.4A @ 10kHz |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | B41689K7148Q1 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41689K7148Q001 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 20 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1400µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 235 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 235 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1400UF 40V AXIAL |
| kapasitanssi: | 1400µF |