Ostaa B41695A5108Q9 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm) |
| Sarja: | B41695 |
| ripple Current: | 1.55A @ 10kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | B41695A5108Q009 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41695A5108Q9 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 160 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1000µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 230 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 230 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL |
| kapasitanssi: | 1000µF |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |