Ostaa B41696A5158Q7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm) |
| Sarja: | B41696 |
| ripple Current: | 2.25A @ 10kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | B41696A5158Q007 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41696A5158Q7 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 43 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1500µF 25V Aluminum Capacitors Axial, Can 80 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1500UF 25V AXIAL |
| kapasitanssi: | 1500µF |