Ostaa B41821F8686M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 63V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sarja: | B41821 |
| ripple Current: | 220mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41821F8686M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 26 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B41821F8686M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.511" (13.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 68µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2.9 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 2.9 Ohm @ 120Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL |
| kapasitanssi: | 68µF |