Ostaa B41827A7476M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 35V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Sarja: | B41827 |
| ripple Current: | 130mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41827A7476M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41827A7476M |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.079" (2.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.492" (12.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 47µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL |
| kapasitanssi: | 47µF |