Ostaa B41828A2686M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | - |
| Sarja: | B41828 |
| ripple Current: | - |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41828A2686M000 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41828A2686M |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 68µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL |
| kapasitanssi: | 68µF |