Ostaa B41858D3338M9 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | B41858 |
| ripple Current: | - |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41858D3338M009 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B41858D3338M9 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | 33 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.866" (22.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 3300µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 38 mOhm @ 10kHz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL |
| kapasitanssi: | 3300µF |