Ostaa B41866C5227M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Sarja: | B41866 |
| ripple Current: | 297mA @ 100kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41866C5227M |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 26 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B41866C5227M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.138" (3.50mm) |
| impedanssi: | 573 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 220µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 646 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 646 mOhm @ 100kHz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitanssi: | 220µF |
| Sovellukset: | Automotive |
| Email: | [email protected] |