Ostaa B41888C5338M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | B41888 |
| ripple Current: | 3.6A @ 100kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41888C5338M000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 32 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B41888C5338M |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | 17 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 3300µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 19 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 19 mOhm @ 10kHz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitanssi: | 3300µF |