Ostaa B41889A3687M8 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | B41889 |
| ripple Current: | 1.54A @ 100kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Tape & Box (TB) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41889A3687M008 |
| Valmistajan osanumero: | B41889A3687M8 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 680µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 460 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 460 mOhm @ 120Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL |
| kapasitanssi: | 680µF |