Ostaa B43088A9476M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.630" Dia (16.00mm) |
| Sarja: | B43088 |
| ripple Current: | 840mA @ 100kHz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B43088A9476M000 |
| Valmistajan osanumero: | B43088A9476M |
| Lifetime @ Temp.: | 20000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.319" (33.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 47µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL |
| kapasitanssi: | 47µF |