Ostaa B43415C6258A000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 500V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.969" Dia (50.00mm) |
| Sarja: | B43415 |
| ripple Current: | - |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Solder Lug |
| Muut nimet: | B43415C6258A |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 60°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43415C6258A000 |
| Lifetime @ Temp.: | 100000 Hrs @ 60°C |
| Lead Spacing: | 0.787" (20.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 3.968" (100.80mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2500µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Solder Lug 100000 Hrs @ 60°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2500UF 500V SOLDER LUG |
| kapasitanssi: | 2500µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |