Ostaa B43455A5688M7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Sarja: | B43455 |
| ripple Current: | 15.7A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43455A5688M007 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43455A5688M7 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.248" (31.70mm) |
| impedanssi: | 19 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 8.728" (221.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 6800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 16 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW |
| kapasitanssi: | 6800µF |