Ostaa B43456A4189M3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 350V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.583" Dia (91.00mm) |
| Sarja: | B43456 |
| ripple Current: | 38A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43456A4189M 3 B43456A4189M003 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43456A4189M3 |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.248" (31.70mm) |
| impedanssi: | 7 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 8.740" (222.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 18000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 18000UF 20% 350V SCREW |
| kapasitanssi: | 18000µF |