Ostaa B43456A5228M7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 2.532" Dia (64.30mm) |
| Sarja: | B43456 |
| ripple Current: | 8.4A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43456A5228M 7 B43456A5228M007 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43456A5228M7 |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.122" (28.50mm) |
| impedanssi: | 60 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.201" (106.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2200µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 50 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 50 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW |
| kapasitanssi: | 2200µF |