Ostaa B43457C5338M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Sarja: | B43457 |
| ripple Current: | 9.4A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43457C5338M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43457C5338M |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.248" (31.70mm) |
| impedanssi: | 36 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 4.201" (106.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 3300µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 30 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 30 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW |
| kapasitanssi: | 3300µF |