Ostaa B43501A107M87 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 420V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Sarja: | B43501 |
| ripple Current: | 790mA @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Muut nimet: | B43501A 107M 87 B43501A0107M087 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43501A107M87 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 1.6 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 100µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.33 Ohm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.33 Ohm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP |
| kapasitanssi: | 100µF |