Ostaa B43504A2188M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | B43504 |
| ripple Current: | 4.16A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43504A2188M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43504A2188M |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 100 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.244" (57.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1800µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 80 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 80 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1800UF 20% 250V SNAP |
| kapasitanssi: | 1800µF |