Ostaa B43504B277M80 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 420V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Sarja: | B43504 |
| ripple Current: | 1.35A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Muut nimet: | B43504B 277M 80 B43504B0277M080 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43504B277M80 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 590 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.252" (57.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 270µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 500 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 500 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP |
| kapasitanssi: | 270µF |