Ostaa B43504E187M62 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 420V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Sarja: | B43504 |
| ripple Current: | 960mA @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Muut nimet: | B43504E 187M 62 B43504E0187M062 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43504E187M62 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 890 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.268" (32.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 180µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 750 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 750 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP |
| kapasitanssi: | 180µF |