Ostaa B43504J2108M80 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 200V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | B43504 |
| ripple Current: | 2.51A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43504J2108M 80 B43504J2108M080 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43504J2108M80 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 180 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.268" (32.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 140 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 140 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP |
| kapasitanssi: | 1000µF |