B43508B5277M80
Osa numero:
B43508B5277M80
Kuvaus:
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Tietolomake:
B43508B5277M80.pdf
esittely
Ostaa B43508B5277M80 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:450V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:-
Koko / Dimension:1.181" Dia (30.00mm)
Sarja:B43508
ripple Current:1.28A @ 100Hz
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial, Can - Snap-In
Muut nimet:B43508B5277M 80
Käyttölämpötila:-40°C ~ 105°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:B43508B5277M80
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing:0.394" (10.00mm)
impedanssi:640 mOhm
Korkeus - Istuva (Max):1.465" (37.20mm)
Laajennettu kuvaus:270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 460 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):460 mOhm @ 100Hz
Kuvaus:CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
kapasitanssi:270µF