Ostaa B43508B9157M82 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.984" Dia (25.00mm) |
| Sarja: | B43508 |
| ripple Current: | 770mA @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43508B9157M 82 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43508B9157M82 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 1.15 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.071" (27.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 150µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 820 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 820 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP |
| kapasitanssi: | 150µF |