Ostaa B43508E2227M80 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Sarja: | B43508 |
| ripple Current: | 910mA @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43508E2227M 80 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43508E2227M80 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 710 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.071" (27.20mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 220µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 530 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 530 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP |
| kapasitanssi: | 220µF |