Ostaa B43510B9687M7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | B43510 |
| ripple Current: | 3.68A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43510B9687M 7 B43510B9687M007 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43510B9687M7 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.984" (25.00mm) |
| impedanssi: | 110 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.441" (62.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 680µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 95 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 95 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP |
| kapasitanssi: | 680µF |