Ostaa B43511C4108M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 350V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | B43511 |
| ripple Current: | 4.8A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43511C4108M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43511C4108M |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| impedanssi: | 110 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 3.228" (82.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 90 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 90 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP |
| kapasitanssi: | 1000µF |