B43511C5827M80
Osa numero:
B43511C5827M80
Kuvaus:
CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
Tietolomake:
B43511C5827M80.pdf
esittely
Ostaa B43511C5827M80 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:450V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:-
Koko / Dimension:1.575" Dia (40.00mm)
Sarja:B43511
ripple Current:4.3A @ 100Hz
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet:B43511C5827M080
Käyttölämpötila:-40°C ~ 85°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero:B43511C5827M80
Lifetime @ Temp.:12000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing:0.886" (22.50mm)
impedanssi:200 mOhm
Korkeus - Istuva (Max):2.843" (72.20mm)
Laajennettu kuvaus:820µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 190 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):190 mOhm @ 100Hz
Kuvaus:CAP ALUM 820UF 20% 450V SNAP
kapasitanssi:820µF