B43512A5567M000
Osa numero:
B43512A5567M000
Kuvaus:
CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP 4LD
Tietolomake:
B43512A5567M000.pdf
esittely
Ostaa B43512A5567M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:450V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:-
Koko / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Sarja:B43512
ripple Current:3.27A @ 100Hz
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Bulk
Pakkaus / Case:Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet:B43512A5567M
Käyttölämpötila:-40°C ~ 85°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:14 Weeks
Valmistajan osanumero:B43512A5567M000
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing:0.886" (22.50mm)
impedanssi:310 mOhm
Korkeus - Istuva (Max):2.244" (57.00mm)
Laajennettu kuvaus:560µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 200 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):200 mOhm @ 100Hz
Kuvaus:CAP ALUM 560UF 20% 450V SNAP 4LD
kapasitanssi:560µF