Ostaa B43515C0827M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 420V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.772" Dia (45.00mm) |
| Sarja: | B43515 |
| ripple Current: | 2.87A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43515C0827M000 B43515C827M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43515C0827M |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| impedanssi: | 230 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.047" (52.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 820µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 190 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 190 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP |
| kapasitanssi: | 820µF |