Ostaa B43564A4109M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 350V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Sarja: | B43564 |
| ripple Current: | 23A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Muut nimet: | B43564A4109M000 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43564A4109M |
| Lifetime @ Temp.: | 15000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.248" (31.70mm) |
| impedanssi: | 16 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 8.728" (221.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 10000µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 20 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW |
| kapasitanssi: | 10000µF |