Ostaa B43642C9397M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Sarja: | B43642 |
| ripple Current: | 1.82A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Muut nimet: | B43642C9397M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43642C9397M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 380 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.260" (32.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 390µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 260 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 260 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP |
| kapasitanssi: | 390µF |