Ostaa B43644B6397M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 500V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | - |
| Sarja: | B43644 |
| ripple Current: | 2.06A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In |
| Muut nimet: | B43644B6397M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43644B6397M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| impedanssi: | 330 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 390µF 500V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 65 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 65 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 5 |
| kapasitanssi: | 390µF |