Ostaa B43698A5685Q7 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +30% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.472" Dia x 1.181" L (12.00mm x 30.00mm) |
| Sarja: | B43698 |
| ripple Current: | 540mA @ 10kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial, Can |
| Muut nimet: | B43698A5685Q007 |
| Käyttölämpötila: | - |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43698A5685Q7 |
| Lifetime @ Temp.: | 7500 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 5.4 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 6.8µF 450V Aluminum Capacitors Axial, Can 12 Ohm @ 100Hz 7500 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 12 Ohm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 6.8UF 450V AXIAL |
| kapasitanssi: | 6.8µF |