Ostaa B43704A5688M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.028" Dia (76.90mm) |
| Sarja: | B43704 |
| ripple Current: | 24A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Muut nimet: | 495-7275 B43704A5688M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43704A5688M |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.248" (31.70mm) |
| impedanssi: | 24 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 6.181" (157.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 6800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 15 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW |
| kapasitanssi: | 6800µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |