Ostaa B43705A5129M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 3.543" Dia (90.00mm) |
| Sarja: | B43705 |
| ripple Current: | 41.1A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43705A5129M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43705A5129M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.248" (31.70mm) |
| impedanssi: | 14 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 8.740" (222.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 12000µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8.4 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 8.4 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW |
| kapasitanssi: | 12000µF |