Ostaa B43821A1335M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 160V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sarja: | B43821 |
| ripple Current: | - |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B43821A1335M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43821A1335M |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 3.3µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 56 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 56 Ohm @ 120Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 3.3UF 20% 160V RADIAL |
| kapasitanssi: | 3.3µF |