Ostaa B48621A9115Q024 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 56V |
|---|---|
| Toleranssi: | -10%, +30% |
| päättyminen: | Screw Terminals |
| Koko / Dimension: | 21.732" L x 13.583" W (552.00mm x 345.00mm) |
| Sarja: | UltraCap® |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module, Screw Terminals |
| Muut nimet: | B48621A9115Q24 |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 70°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B48621A9115Q024 |
| Lifetime @ Temp.: | 90000 Hrs @ 25°C |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 5.433" (138.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 110F -10%, +30%(EDLC) Supercapacitor 56V Module, Screw Terminals 5 mOhm @ 1kHz 90000 Hrs @ 25°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 5 mOhm @ 1kHz |
| Kuvaus: | CAP 110F -10% +30% 56V CHAS MNT |
| kapasitanssi: | 110F |
| Email: | [email protected] |