Ostaa B53TP50C-10 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 48 ~ 530 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 90 ~ 140VAC |
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | 53TP |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | AC |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B53TP50C-10 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 50A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay 3PST (3 Form A) Module |
| Kuvaus: | RELAY SSR IP20 50A 3PHAS PNL MNT |