Ostaa B57211P0470M301 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Sarja: | - |
| R @ Nykyinen: | 0.615 Ohm |
| R 25 ° C: | 47 Ohm |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | B57211P 470M301 B57211P470M301 ICL P11/47 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B57211P0470M301 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 47 Ohm Ohm ±20% 0.512" (13mm) |
| Halkaisija: | 0.512" (13mm) |
| Kuvaus: | ICL 47 OHM 0.2 2A 13MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 2A |
| Hyväksynnät: | CQC, UL, VDE |
| Email: | [email protected] |