Ostaa B57236S259L51 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±15% |
|---|---|
| Sarja: | - |
| R @ Nykyinen: | - |
| R 25 ° C: | 2.5 Ohm |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B57236S259L51 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 2.5 Ohm Ohm ±15% 0.453" (11.5mm) |
| Halkaisija: | 0.453" (11.5mm) |
| Kuvaus: | ICL 2.5 OHM 15% 5.5A 11.51MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 5.5A |
| Hyväksynnät: | UL |
| Email: | [email protected] |