Ostaa B59890C120A51 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Max: | 265V |
|---|---|
| Tyyppi: | Ceramic |
| Aika Trip: | - |
| Paksuus (Max): | - |
| Koko / Dimension: | 0.157" Dia x 0.197" W (4.00mm x 5.00mm) |
| Sarja: | - |
| Vastus - Post Trip (R1) (Max): | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min): | - |
| Vastus - 25 ° C (tyypillinen): | 150 Ohm |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Muut nimet: | 495-75317-2 B59890C 120A 51 B59890C0120A051 B59890C0120A051-ND B59890C120A51-ND B59890C120A51Z15 |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 60°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B59890C120A51 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.295" (7.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | PTC Resettable Fuse 265V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Kuvaus: | PTC RESETTABLE 30MA 230V RAD |
| Nykyinen - Trip (It): | 60mA |
| Nykyinen - Max: | 200mA |
| Nykyinen - Hold (Ih) (Max): | 30mA |
| Hyväksynnät: | UR, VDE |
| Email: | [email protected] |