Ostaa B72205S381K101 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 620V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 558V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 682V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 5mm |
| Muut nimet: | 495-5936 B72205S 381K101 B72205S0381K101 B72205S381K101-ND B72205S381K101V87 S05K385 S05K385-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 505VDC |
| Suurin AC volttia: | 385VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72205S381K101 |
| energia: | 13J |
| Kuvaus: | VARISTOR 620V 400A DISC 5MM |
| Nykyinen - Surge: | 400A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 45pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |