Ostaa B72220T2321K105 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 510V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 459V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 561V |
| Sarja: | AdvanceD |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Radial, Box - 3 Lead |
| Muut nimet: | 495-7247 B72220T2321K105-ND T20K320E2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 420VDC |
| Suurin AC volttia: | 320VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72220T2321K105 |
| energia: | 273J |
| Kuvaus: | VARISTOR 510V 10KA ENCASED |
| Nykyinen - Surge: | 10kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 540pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |