Ostaa B72510T250K62V9 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 39V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 35.1V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 42.9V |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Muut nimet: | 495-2597-2 B72510E0250K062 B72510T 250K 62 B72510T0250K062 B72510T250K62 B72510T250K62V7 CT0805K25G |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCV |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 31VDC |
| Suurin AC volttia: | 25VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72510T250K62V9 |
| energia: | 0.30J |
| Kuvaus: | VARISTOR 39V 80A 0805 |
| Nykyinen - Surge: | 80A |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 250pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |